Na ten moment 70 tysięcy zysku. Tutaj moje tegoroczne wyniki na platformie TMS. Nie mam żadnej umowy afiliacyjnej z tą firmą i nie jest to promocja tej platformy, ani tym bardziej reklama takiego sposobu pomnażania środków. Pamiętajcie zawsze, że wg definicji Benjamina Grahama, “inwestowanie” w kontrakty futures, CFD itp. nie jest INWESTOWANIEM, to SPEKULACJA.

Reklamodawcy celowo nazywają tę grę spekulacyjną “inwestowaniem”, co prowadzi do wielu tragedii życiowych. Co innego mój rachunek maklerski z którego screeny ostatnio zamieszczałem, tam rzeczywiście INWESTYUJĘ (bez dźwigni). Największe zyski udało się wypracować dzięki pozycjom na indeksie średniej wielkości firm amerykańskich (Russell 2000) i na spółkach technologicznych NASDAQ100. Nieco ponad dwa tysiące złotych straciłem na operatorach kin, jak widać trochę przeszarżowałem z ryzykiem pod tym względem. Na jakie spółki/indeksy stawiam w 2021 roku? O tym napiszę w następnym poście. Dodam tylko, że na pewno nie będą to już spółki amerykańskie i tym bardziej nie technologiczne, lecz europejskie w tradycyjnych sektorach. Pozycja walutowa, to kierunek na umocnienie naszej waluty względem dolara i ona zostaje utrzymana

Post pojawił się 26 listopada 2020 roku na naszym Fanpage’u.

Zachęcamy Was do odwiedzania naszej grupy na Facebooku, gdzie będą pojawiać się screeny tego jak wyglądają stopy zwrotu na poszczególnych spółkach amerykańskich i europejskich.

https://www.facebook.com/groups/362559697512273