Zamieszczam aktualny skład porftela. Tak jak pisałem pod koniec 2020 roku, w 2021 mocno stawiam na firmy paliwowe i banki. Trzymajcie kciuki, żeby mutacje koronawirusa nie powstrzymały otwierania gospodarki i nie okazały się zabójcze dla koniunktury…

 

Przedstawione na stronie twojadrugapensja.pl treści , sporządzone z najwyższą starannością i według najlepszej wiedzy autora, mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one porady inwestycyjnej, ani rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Autor strony twojadrugapensja.pl nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne czytelników, widzów i słuchaczy, Autor strony twojadrugapensja.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam umieszczanych na stronie.

Treść niniejszego serwisu jest wyłącznie informacyjno-edukacyjna, a wpisy są jedynie wyrazem osobistych poglądów ich autora/autorów. Publikowane w serwisie treści nie spełniają wymogów, które stawia się rekomendacjom w rozumieniu wspomnianej ustawy: nie określają ryzyka finansowego, nie zawierają wyceny żadnego instrumentu finansowego. Z tego względu twojadrugapensja. pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za inwestycyjne decyzje podjęte w oparciu o lekturę zawartych w nim treści. Przede wszystkim nie wskazuje konkretnych spółek w które warto zainwestować, oraz nie zachęca do zostania inwestorem i prób pomnażania kapitału na rynkach finansowych.

 

Post pojawił się 15 lutego roku na naszym Fanpage’u.

Zachęcamy Was również do odwiedzania naszej grupy na Facebooku, gdzie będą pojawiać się screeny tego jak wyglądają stopy zwrotu na poszczególnych spółkach amerykańskich i europejskich.

https://www.facebook.com/groups/362559697512273